משאבת החלב הנטענת Spectra S1 בעלת התכונות שנועדו לענות על הצרכים של אימהות שרוצות להיות בטוחות שיש להן משאבת חלב יעילה וחזקה שיכולה לתמוך באספקת החלב, תוך שילוב תכונות נוספות שנועדו להפוך את השימוש במשאבת החלב לפשוט ביותר.

מראה משאבת החלב Spectra S1 Plus מהפכני ושונה לחלוטין מכל משאבה אחרת הקיימת בשוק. משאבה זו מתוחכמת ובעלת תכונות המציבות אותה ברמה של בית חולים. למשאבה יש פרמטרים הנשלטים על ידי המשתמשת, ותוספות כמו טיימר ותאורת לילה.

השילוב בין משאבת החלב Spectra S1 Plus והערכות האוניברסליות של CliniCare יוצר מערכת סגורה בה קיים מחסום פיזי בין אזור איסוף החלב לבין המנוע של המשאבה מבטיח היגיינה וביצועים מוטוריים.

עם עוצמת שאיבה מקסימלית וחזקה, למשאבה יש יכולת לאפשר שאיבה משד אחד או משני השדיים בו זמנית.

הסוללה הנטענת המובנית במשאבה יכולה להספיק לעד 3 שעות של שאיבה !!!

משאבת החלב הנטענת Spectra S1 Plus היא משאבת החלב האולטימטיבית בארצות הברית והנה המשאבה הנמכרת ביותר ב-Amazon:

משאבת החלב הנמכרת ביותר ב-Amazon !!!

למוצרי הנקה Spectra  לחצו: Spectra Baby Israel

למשאבת החלב Spectra S1 Plus כפתורי הפעלה רכים ונעימים למגע אשר מאפשרים להגדיר את תכנית שאיבה – את המהירות ואת קצב השאיבה כך שתקבלי את היעילות המיטבית עבור הגוף שלך.

למשאבה יש הן מצב של עיסוי (קדם שאיבה) והן מצב של שאיבה. ניתן בכל מצב להגדיר עוצמות שונות והכל בהתאם לצרכים הייחודיים שלך.

בעת פעולת המשאבה מופעל טיימר שמציג את זמן השאיבה.

למשאבה גם אפשרות לתאורת לילה בעלת שתי עוצמות הארה.

בעת פעולתה המשאבה שקטה באופן יוצא מן הכלל.

הגנה מפני מעבר חלב בין מנוע המשאבה לבין אזור איסוף החלב

  • בערכה מצויה ממבראנת סיליקון חזקה העוזרת להגן על חלב אם ותינוק מפני חיידקים, עובש ווירוסים במהלך השאיבה.
  • ממבראנת ההגנה שומרת על צינורות יבשים על ידי חציצה מוחלטת החלב הנשאב לבין האזור אליו מחוברות הצינוריות.
  • אין צורך לנקות את הצינוריות הנלוות לערכה.

התאמה אישית של חוויית השאיבה שלך

  • ההתאמה האישית לצרכים שלך מתחילה בכך שיש למשאבה שני מצבי עבודה: עיסוי מקדים ושאיבה. בשני המצבים עוצמת השאיבה נשלטת על ידך כאשר במצב שאיבה את יכולה לשנות הן את קצב השאיבה והן את עוצמת השאיבה.
  • ערכת השאיבה הייחודית של חברת CliniCare תורמת להגברת הנוחות והנינוחות בעת השאיבה. כל החלקים של הערכה, הבאים במגע עם השד, עשויים מסיליקון איכותי ורך העומד בכל התקנים הרפואיים.
  • בערכה קיים פטנט ייחודי המאפשר לך להשתמש בגליל אחד עם שני גדלים בהתאם לגודל הפטמה של השד. בחירת הגודל פשוטה ולמעשה מציעה שני גדלים של פתח של גביע השאיבה ללא צורך ברכישה של חלקים נוספים.
  • בשימוש במשאבת החלב Spectra S1 Plus את יכולה להתאים אישית את הגדרות המשאבה בהתאם לתגובת הגוף שלך ולעקוב אחר זרימת החלב על מנת למצוא את ההגדרות הטובות עבורך.

המשאבה קלה ושוקלת פחות מ-1.5 ק"ג ומופעלת על ידי סוללה פנימית המספיקה לכ-3 שעות עבודה (שקולים ל-6 מחזורי שאיבה) והן על ידי מתאם לרשת החשמל.

בזמן חיבור המתאם למשאבה הסוללה נטענת והמשאבה מופעלת ישירות על ידי המתאם ללא ריקון הסוללה הנטענת.

לרכישה נא לחצו Spectra Baby Israel