משאבת אישית נטענת לשאיבות מזדמנות

Spectra 9 Plus

משאבת חלב אישית, דו-צדדית, לשאיבות מזדמנות. פועלת על חשמל ובעלת סוללה פנימית נטענת.

899.00 399.00

סוף סוף ניתן להשיג את המשאבה החשמלית הניידת ביותר, בעלת סוללה נטענת פנימית, של Spectra: משאבת Spectra 9 Plus. משאבה זו מגיעה עם ערכה כפולה, כך שתוכלי לשאוב משני השדיים.

משאבת החלב Spectra 9 Plus בסקירת משאבות באתר www.lehanik.com של יועצת ההנקה, IBCLC, מאיה דובינסקי:

סה"כ 4.75 כוכבים:


למשאבת Spectra 9 Plus יש יציאה נוחה לחיבור לערכה עבור שתי הערכות וכיסוי לפתחים אלו מה שמקל על מעבר משאיבה חד צדדית לשאיבה דו-צדדית.

פשוט חברי ערכת שאיבת חלב לשני החרירים אם ברצונך לשאוב משני השדיים. אם הנך מעוניינת לשאוב רק משד אחד, את יכולה פשוט לסגור את הפתח המיועד לערכה השנייה.

עכשיו בדיל מטורף !!!!

מצב Letdown - ניתן לעבור בלחיצה קלה למצב letdown, שהוא מצב קל ומהיר שנועד להאיץ את התחלת זרימת החלב, בדיוק כפי שעושה תינוק. זה יביא אותך לשאיבה מהירה יותר של החלב.

למשאבה התאמה נוחה של עוצמת היניקה ומהירות המחזור (ביחד) - על ידי לחיצה על לחצני -/+ ניתן להתאים עוצמת השאיבה ואת מהירות המחזור בנגיעה בודדת. ככל שתגדילי את העוצמה, המהירות תואט [אם ברצונך להשיג שליטה מרבית על תבנית הפעולה של המשאבה ראי את משאבת בית החולים הקטנה בעולם: CliniCare DUal Pro.

ניתן להפעיל את המשאבה על ידי סוללה פנימית נטענת המספיקה ל-2.5 שעות של שאיבה או בשימוש במטען/מתאם לחשמל.

למשאבה תצוגת LCD כך שתוכלי לראות בקלות את בחירה שלך של עוצמת שאיבה/קצב. למשאבה חיווי עוצמת סוללה על מנת שניתן יהיה לדעת כמה זמן שאיבה נותר.

למשאבה יש טיימר מובנה להצגה של זמן השאיבה.

ה- Spectra 9 Plus היא המשאבה הניידת ביותר שלנו - קלת משקל בגודל המאפשר לה להחליק בקלות לתיק היד שלך.

מערכת שאיבת החלב במשאבת Spectra 9 Plus היא מערכת סגורה - כמו כל משאבות השד של Spectra. משמעות המערכת הסגורה היא שאין דרך לחלב להיכנס למנוע המשאבה. חלקיקי חלב במנוע המשאבה עלולים היו להוביל לצמיחת עובש ומהווה מקור פוטנציאלי להעברת וירוסים.

כמו תמיד כל משאבות Spectra העוצמתיות למשאבת החלב Spectra 9 Plus יש ואקום בעל ביצועים גבוהים עם יניקה חזקה במיוחד.

אם אתה שואבת באופן בלעדי או שאתה צריך להסתמך על משאבה שתייצר אספקת חלב יש להשתמש במשאבת חלב ברמת בית חולים (Hospital Grade).

מה אימהות אומרות על המשאבה (מתוך כתבה של מאיה דובינסקי, IBCLC באתר "להניק"):

"אימהות מספרות על חווית השאיבה בספקטרה 9 בהשוואה למשאבות אחרות.

כדי להיות בטוחה שהיא אכן ברמה של הפריסטייל ואני יכולה להמליץ עליה בלב שלם ביקשתי ממספר אימהות שייעצתי להן בהנקה ושואבות עם הפריסטייל לנסות את הספקטרה למשך שבוע אחד ואלו הרשמים שקיבלתי מהן:

עידית (השתמשה קודם בפריסטייל של מדלה): "למרות ההבדל המשמעותי במחיר חווית השאיבה בספקטרה 9 פלוס מאוד דומה לשאיבה בפריסטייל, נוחה ללא כאבים ויעילה. יצאו כמויות מאוד דומות של חלב".

הדר (השתמשה קודם במשאבה של לנסינו): "מה שמעולה בספקטרה 9 פלוס זה שהיא קטנה וקומפקטית כך שאפשר לקחת אותה לכל מקום ובמיוחד נוח שהיא נטענת אז אין צורך בבטריות או חיבור לחשמל".

תמר (השתמשה קודם בפריסטייל של מדלה): "הספקטרה 9 קלה, קטנה ושקטה יותר מהפריסטייל"

נעמה (השתמשה קודם בפריסטייל): "הרגשתי שהשאיבה בספקטרה באותה רמה של הפריסטייל אם לא יותר טובה. היא קטנה יותר ופחות מרעישה.

רותם (השתמשה קודם בפריסטייל של מדלה): "היה לי נוח שאת הפספקטרה 9 יכולתי להחזיק ביד אחת בגלל שהיא ממש קטנה וגם פחות כאב לי לשאוב איתה מאשר עם הפריסטייל, אהבתי את אופציית המסאז' שיש למשאבה והשתמשתי בה גם באמצע השאיבה".

איילת (השתמשה קודם בלנסינו): "הספקטרה היא משאבה קומפקטית ונוחה לשימוש".

rsz_img_6684.jpg

לקריאת הכתבה המלאה בקישור הבא: https://www.lehanik.com/spectra9

תכונות מרכזיות של המשאבה

 • טווח ואקום: 0 ~ 300mmHg.
 • קצב 30-46 סל"ד.
 • משקל - 297 גרם.
 • אחריות 24 חודשים למשאבה ו-6 חודשים למתכלים (לפגם בייצור).

מה בקופסה

 • משאבת חלב Spectra 9 Plus
 • שנאי / מטען לרשת החשמל.
 • מדריך למשתמשת בעברית, אנגלית וערבית.
 • שתי ערכות שאיבה מקוריות המכילות: 2 גביעי שאיבה ב-2 גדלים: 24 מ"מ ו-28 מ"מ (סך הכל 4 גביעי שאיבה), 2 בקבוקים לאיסוף ואחסון החלב השאוב, 2 מגינים מפני חזרה של חלב שאוב, 2 שסתומים.
 • בכל ערכה שני גדלי שאיבה: 24 מ"מ ו-28 מ"מ (לגדלים אחרים נא צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו).
 • כל הרכיבים במגע עם החלב הם ללא BPA.
 • בקבוקים איכותיים (ללא ביספינול A) לאחסון חלב שאוב של CliniCare:


אישור משרד הבריאות למשאבה (מספר אישור: 31600001)