סקירה של CliniCare Dual Pro

קליניקייר CliniCare Dual Pro

נוחות שימוש

משאבת קליניקייר היא קטנה וקומפקטית מאוד במיוחד לאור העובדה שמדובר במשאבה ברמת בית חולים שהן בדרך כלל הרבה יותר גדולות. ניתן לקחת אותה בקלות בתיק והיא שוקלת פחות מ 400 גרם. המשאבה בעלת בטריה נטענת שמאפשרת עד 5 שעות שאיבה בין טעינה לטעינה. למשאבה טיימר שעוקב אחרי זמן השאיבה וכן צג דיגיטלי שבו ניתן לראות את עוצמת השאיבה.

הצג עצמו קצת עמוס ועלול להיחוות כמתוחכם מדי וקשה להבנה אך לאחר שלומדים להשתמש בה זו כבר איננה בעייה. הכפתורים של המשאבה הם כפתורי מסך מגע, מה שמחייב להסתכל על המשאבה בזמן שמפיעילים אותה. למשאבה שעון שבת עם אישור הלכתי שמאוד מקל על השימוש עבור אימהות שומרות שבת. מצד שני שעון השבת יכול לבלבל כאשר הוא נדלק מבלי שהתכוונו לכך. לערכות השאיבה חלקים רבים שמשפיעה על נוחות הפירוק וההרכבה וכן על נוחות הניקיון והסטרליזצייה. הערכות נצמדות לשד יחסית בוואקום חזק, יש נשים שחוו אותו כחזק מדי.

ארבעה כוכבים בקטגוריית הנוחות

יעילות

למשאבת קליניקייר עוצמות שאיבה מגוונות וכן מצב עיסוי שגם לו עוצמות מגוונות כך שהשואבת יכולה לבחור את המצב היעיל ביותר מבחינתה גם בעוצמה וגם במהירות הסיבוב של השאיבה. המשאבה מאפשרת שאיבה דו צדדית או חד צדדית. בזכות העובדה שהמשאבה בעלת שני מנועים נפרדים, ניתן לכוון כל צד לעוצמה אחרת בהתאם לייעילות בפינוי החלב ולנוחות של השואבת (דבר שטרם נראה בארץ אפילו במשאבות ברמת בית חולים). ניתן גם לנתק ערכה אחת בזמן שאיבה דו צדדית מבלי שהדבר ישפיע על הצד השני. אין צורך במפצל או כיסוי לפתח השאיבה השני כמו במשאבות דו צדדיות אחרות.

חמישה כוכבים בקטגוריית היעילות

בטיחות

המשאבה בעלת מערכת שאיבה סגורה שמונעת מעבר של חלקיקי חלב וחיידקים אל גוף המשאבה. היא נחשבת ברמת בית חולים מה שאומר שהיא גם בטוחה להשכרה והעברה בין משתמשות. חלקי ערכת השאיבה הם ללא ביספינול A או ביספינול S.

חמישה כוכבים בקטגוריית הבטיחות

מחיר

המשאבה זמינה כרגע לרכישה מוקדמת. הבטחת חברת קליניקייר היא שהמשאבה תגיע בנובמבר 2020. מחיר המשאבה ברכישה מוקדמת הוא 699 ש"ח במקום 899 ש"ח. לאחר סיום שלב הרכישה המוקדמת והגעת המשאבות למדפים, יעלה המחיר ל 899 ש"ח.

סה"כ עבור משאבה דו צדדית ברמת בית חולים גם המחיר המלא הוא מחיר מצויין.

חמישה כוכבים בקטגוריית המחיר

סה"כ 4.75 כוכבים

לפרטים על קניית משאבות קליניקייר